Zobacz nas: Facebook - nk.pl - Google+

O czym jest ten blog?

Blog to taka nasza internetowa zabawa ... a przy okazji zabawy chcemy sobie krzyknąć: Dziewczyny! Troszkę częściej noście spódniczki! :) Pokazujcie swoje nogi! :)

Wiemy, że nie wszystkie lubicie spódniczki, wiemy że niektóre z Was nigdy ich nie założą :) ale mimo wszystko prosimy Was! :) Pokazujcie swoje nogi, bo to jest seksowne i bardzo kobiece!

Wszędzie gdzie nie spojrzymy to widzimy tylko kobiety w spodniach. Spodnie nas troszeczkę nudzą, bo sami codziennie w nich chodzimy. Natomiast uwielbiamy w kobietach to co jest KOBIECE, dlatego musimy to wykrzyczeć! Noście spódnice, spódniczki, sukienki, pokazujcie swoje nogi, ponieważ jesteście kobietami a nie facetami i bardziej seksownie wyglądacie w spódnicach lub sukienkach. Posłuchajcie naszej dobrej rady ;) Noście rajstopy, pończochy. Nawet gdy pokażecie kawałek łydki to już wygląda bardzo atrakcyjnie i kobieco! I nie mówcie nam, że aby chodzić w sukienkach to trzeba mieć ładne nogi, bo my jako mężczyźni mówimy Wam, że Wasze nogi są najładniejsze! ;)

Pozdrawiamy serdecznie! ;)
Internetowy Fan Club Spódniczki Mini

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz